• Tüm Kategoriler
  • WD PURPLE WD101PURP 3,5" 10TB 256mb, 7200 Rpm, 7/24 Güvenlik HDD

   Görsel 1
   AtlasPuan : 8.999.084
   Fiyat:
   11.367,26 TL
   Havale / EFT:
   11.196,75 TL
   2.088,73 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo

   Akıllı Video Çözümleri için Gelişmiş Depolama

   WD Purple™ Pro sürücüler, ek kapasite, performans ve iş yükü kapasitesi gerektiren gelişmiş AI özellikli kaydediciler, video analiz sunucuları ve derin öğrenme çözümleri için tasarlanmıştır.

   Özellikleri:

   • Üst düzey akıllı video çözümleri için gereken gelişmiş yeteneklerle tasarlandı
   • Gelişmiş AI özellikli kaydediciler, video analiz cihazları, derin öğrenme sunucuları ve RAID ve JBOD yapılandırmaları dahil olmak üzere bulut tabanlı depolama için yüksek performans, güvenilirlik ve iş yükü kapasitesi.
   • 550 TB/yıl'a kadar iş yükü oranını destekler 2 .
   • Zorlu ortamlar için kararmaya dayanıklı bileşenler ve çok bölmeli muhafazalar için ek sağlamlık ile tasarlanmıştır

   WD Purple ™ gözetim depolaması, Western Digital'in özel AllFrame ™ teknolojisine sahiptir, böylece işinizin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış bir güvenlik sistemini kendinizden emin bir şekilde oluşturabilirsiniz. AllFrame teknolojisi ATA akışını iyileştirerek, bir video kayıt sisteminde meydana gelebilecek hataları, pikselleşmeyi ve diğer video kesintilerini azaltmaya yardımcı olur.

   WD Purple 8TB, 10TB, 12TB, 14TB ve 18TB kapasiteler, sistem içinde Derin Öğrenme analitiği için ek 32 akış sağlayan AllFrame AI ™ teknolojisine sahiptir.

   ana-özellikler-wd-mor-hdd-batı-dijital

   Gözetim için Tasarlandı

   Yüksek kapasiteli

   24/7 ihtiyaçları için 18 TB'a kadar, her zaman yüksek çözünürlüklü gözetim sistemlerinde

   Gelişmiş İş Yükü Derecelendirmeleri

   6 TB'a kadar kapasitelerde 180 TB / yıl'a kadar ve 8 TB ve üzeri kapasitelerde 360 ??TB / yıl'a kadar

   Özel AllFrame Teknolojisi

   Çerçeve kaybını azaltmaya, genel video oynatmayı iyileştirmeye ve bir NVR içinde desteklenen yuvaların sayısını artırmaya yardımcı olun

   Öne Çıkanlar

   • Gözetim güvenlik sistemleri için özel olarak tasarlanmıştır.
   • 360 TB / yıl iş yükü oranını destekler 1
   • Çoğu gözetim uygulamasında tipik olan yazma yoğun, düşük bit hızlı, yüksek akış sayısı uygulamaları için ayarlanmıştır
   • Maksimize edilmiş gözetim performansı için öncelikli yazma işlemleri
   • TLER ve ATA akış desteği
   • Sekizden fazla yuva desteği 2

   Uygulamalar ve İş Yükü

   • NVR ve DVR Gözetim Sistemleri
   • HDD Başına 64 adede kadar Kamera
   • Derin Öğrenme / AI Yetenekli NVR Sistemleri 8TB, 10TB, 12TB, 14TB ve 18TB

    

    

   Gelişmiş akıllı video çözümleri için depolama
   WD Purple™ Pro sürücüler, yüksek performanslı ve ek iş yüküyle yüksek kapasiteli depolamadan yararlanabilen yeni nesil üst düzey yapay zeka özellikli kaydediciler, video analiz cihazları, derin öğrenme sunucuları ve bulut çözümleri için tasarlanmıştır. kabiliyet. WD Purple Pro sürücüler, çerçeve kaybını azaltmaya, genel video oynatmayı iyileştirmeye yardımcı olan ve yalnızca kamera başına birden fazla akışın kaydedilmesini sağlamakla kalmayıp aynı zamanda sistem içinde derin öğrenme analitiği için sürücü başına 32'ye kadar AI akışını destekleyen AllFrame™ AI teknolojisine sahiptir. WD Purple Pro sürücüler ayrıca, özellikle operasyonel titreşimin mevcut olduğu daha büyük ölçekli sistemler ve muhafazalarda kurumsal sınıf performans, veri bütünlüğü ve sürücü güvenilirliği özelliklerine sahiptir.

   Akıllı video çözümünüzü güçlendirin.
   Western Digital, sabit disk endüstrisinde dünya lideridir. WD Purple™ Pro akıllı video depolama ile, gelişmiş her zaman açık AI özellikli akıllı video kaydediciler, cihazlar ve sunucular için yüksek performans, dayanıklılık ve iş yükü kapasitesi için tasarlanmış bir sürücünüz var. Akışlı ve depolanmış videolardan verimli ve etkili bir şekilde değer ve içgörüler elde edin ve gelişmiş WD Purple Pro akıllı video depolama ile daha akıllı bir dünya sunmaya yardımcı olun.

   Western Digital'in özel AllFrame™ AI teknolojisi
   Tüm WD Purple™ Pro sürücüleri, yalnızca kare kaybını azaltmak ve genel video oynatmayı iyileştirmek için ATA akışını iyileştirmekle kalmayıp, aynı zamanda Derin Öğrenme analitiği için 32'ye kadar AI akışını destekleyen AllFrame AI teknolojisi ile donatılmıştır. sistem.

   Birden çok kamera, birden çok akış
   Modern kayıt cihazları artık kamera başına birden çok video akışını destekliyor. WD Purple™ Pro sürücüler, 64 adede kadar HD tek akışlı kamerayı 4 desteklemek için optimize edilmiştir ve ayrıca çoklu akış ileten en yeni akıllı kameraların çoğunu da destekleyebilir. Bu esneklikle, gelecekte güvenlik veya akıllı video çözümünüzü yükseltebilir veya ölçeklendirebilirsiniz.

   Gelişmiş sistemler için gelişmiş iş yükü kapasitesi
   WD Purple™ Pro sürücüler , gelişmiş AI özellikli kayıt cihazlarında, video analiz cihazlarında, derin öğrenme analitik sunucularında ve bulut tabanlı olarak bulunan yoğun video verisi yakalama ve analizini desteklemek için 550TB/yıl 2'ye varan bir iş yükü derecesine sahiptir. depolamak. Akış optimizasyonları ve gelişmiş dayanıklılık ve güvenilirliğin birleşimi, WD Purple Pro akıllı video depolamayı, ister doğrudan kameralardan akışlı video işleme ister büyük ölçekli yakalanmış video veri kümeleri olsun, tüm analiz sunucuları için ideal hale getirir.

   Gelişmiş yüksek performanslı akıllı video çözümlerinde güvenilir çalışma için tasarlandı
   2,5 milyon saate  varan MTBF 3  12 TB, 14 TB ve 18 TB 1  ile WD Purple™ Pro sürücüler, 7/24 çalışan gelişmiş akıllı video çözümleri için tasarlanmıştır. Kararmaya dayanıklı bileşenleri ve tam çoklu yuva desteği ile WD Purple Pro sürücüler, zorlu ortamlarda bile büyük ölçekli gözetim sistemlerinde güvenilir çalışma sağlar.

   Sahada kanıtlanmış yüksek kapasite
   Şimdi 6. nesil, sahada kanıtlanmış HelioSeal™ teknolojisi, yapay zeka güdümlü akıllı video ve derin öğrenmenin devasa depolama ihtiyaçları için güvenilir yüksek kapasiteli WD Purple™ Pro sabit diskler 12TB, 14TB ve 18TB 1  sunuyor analitik.

   WDDA
   Western Digital® Device Analytics™ WDDA  ile proaktif depolama yönetimi, uyumlu sistemlere zengin bir depolama cihazı parametrik operasyonel ve tanılama verisi sağlar; algoritmalar verileri yorumlar ve sistemi, olası sorunları ele almak için sistem yöneticilerini belirli önerilen eylemler konusunda uyarmaya yönlendirir. WDDA, OEM'leri, sistem entegratörlerini ve BT profesyonellerini, desteklenen depolama cihazlarını daha iyi izleme ve proaktif olarak yönetme ve optimum çalışmayı sürdürme konusunda güçlendirmeyi amaçlamaktadır.
   Daha fazla bilgi edin

   Beş yıllık sınırlı garanti
   Endüstri lideri bir sabit disk üreticisi olarak Western Digital, 5 yıllık sınırlı garantiyle WD Purple™ Pro akıllı video depolamanın arkasındadır.

   Tam Özellikler

   Kapasite: 10 TB
   Form faktörü: 3.5 inç
   Cache Size: 256 MB
   Arayüz: SATA
   bağlayıcı: SATA
   Disk Hızı RPM : 7200rpm
   Transfer oranı: 265MB/s'ye kadar
   Boyutlar U x G x Y : 147 mm x 101,6 mm x 26,1 mm

    

   Diğer Özellikler
   Stok KoduWD101PURP
   MarkaWestern Digital
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.