• Tüm Kategoriler
    • TP-LINK OMADA PROJE, TL-SG3210, 8 Port, GigaBit, Metal Kasa, +2Port GigaBit SFP, Yönetilebilir, Rackmount Switch

      Görsel 1
      AtlasPuan : 2.519.011
      Fiyat:
      3.181,90 TL
      Havale / EFT:
      3.134,17 TL
      584,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda
      DONANIM ÖZELLİKLERİ
      Standartlar ve ProtokollerIEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
      IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
      IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
      Arabirim8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
      Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX
      2 1000Mbps SFP Slots
      1 Console Port
      Ağ Medyası10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable maximum 100m
      100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable maximum 100m
      1000BASE-X: MMF, SMF
      Fan SayısıFanless
      Fiziksel Güvenlik KilidiYes
      Güç Kaynağı100?240VAC, 50/60Hz
      Güç TüketimiMaximum: 10.7W 220V/50Hz
      Boyutlar W X D X H 11.6*7.9*1.7in. 294*200*44 mm
      MontajRack Mountable
      Maks. Güç Tüketimi6.836 W 220 V/50 Hz
      Max Heat Dissipation23.32 BTU/h
      PERFORMANS
      Bandwidth/Backplane20Gbps
      Paket Yönlendirme Hızı14.9Mpps
      MAC Adres Tablosu8k
      Paket Buffer Belleği4Mb
      Jumbo Frame10240 Bytes
      YAZILIM ÖZELLİKLERİ
      Quality of ServiceSupport 802.1p CoS/DSCP priority
      Support 4 priority queues
      Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
      Port/Flow- based Rate Limiting
      Voice VLAN
      L2 ÖzellikleriIGMP Snooping V1/V2/V3
      802.3ad LACP Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group
      Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
      Port isolation
      BPDU filtering/guard
      TC/Root protect
      Loop back detection
      802.3x Flow Control
      VLANSupports up to 4K VLANs simultaneously out of 4K VLAN IDs
      Port/ MAC/Protocol-based VLAN
      GARP/GVRP
      Management VLAN configuration
      Erişim Kontrol ListesiL2?L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID;
      Time Range Based
      GüvenlikIP-MAC-Port-VID Binding
      IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
      DoS Defence
      Dynamic ARP inspection DAI
      SSH v1/v2
      SSL v2/v3/TLSv1
      Port Security
      Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
      IPv6Dual IPv4/IPv6 stack
      Multicast Listener Discovery MLD Snooping
      IPv6 neighbor discovery ND
      Path maximum transmission unit MTU discovery
      Internet Control Message Protocol ICMP version 6
      TCPv6/UDPv6
      IPv6 UygulamalarıDHCPv6 Client
      Ping6
      Tracert6
      Telnet v6
      IPv6 SNMP
      IPv6 SSH
      IPv6 SSL
      Http/Https
      IPv6 TFTP
      YönetimWeb-based GUI and CLI management
      SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
      RMON 1, 2, 3, 9 groups
      DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
      CPU Monitoring
      Port Mirroring
      Time Setting: SNTP
      Integrated NDP/NTDP feature
      Firmware Upgrade: TFTP & Web
      System Diagnose: VCT
      SYSLOG & Public MIBS
      DİĞERLERİ
      SertifikaCE, FCC, RoHS
      Paket İçeriğiSwitch; Power Cord; Quick Installation Guide;Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet
      Sistem GereksinimleriMicrosoft® Windows® 8, 7,Vista™, XP or MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
      OrtamOperating Temperature: 0?~40? 32?~104? ;
      Storage Temperature: -40?~70? -40?~158?
      Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
      Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
      Diğer Özellikler
      Stok KoduSG3210
      MarkaTp-Link
      Stok DurumuVar

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.