• Tüm Kategoriler
    • DAHUA PFS3211-8GT-120, 8 Port, Gigabit, 8 Port PoE, 120W, +2 Port SFP, +1 Port GigaBit Uplink, Yönetilemez, Rack Mount Switch

      Görsel 1
      AtlasPuan : 4.086.283
      Fiyat:
      5.161,62 TL
      Havale / EFT:
      5.084,20 TL
      948,45 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

       

      ModelDahua PFS3211-8GT-120 Teknik Özellikleri
       

       

      Ethernet Port

      8 tumyedekler2.sh tumyedekler.sh tumy.sh 10/100 / 1000Mbps Base-T PoE güç kaynağı

       

      1 tumyedekler2.sh tumyedekler.sh tumy.sh 10/100/1000 Mbps Temel-T

      2 tumyedekler2.sh tumyedekler.sh tumy.sh 1000Mbps Base-X

      PoE Güç TüketimiPort1 & 5 ≤60W, Port2 ~ 4 ve Port6 ~ 8≤30W, Toplam güç≤120W
      PoE ProtokolüIEEE802.3af PoE , IEEE802.3at PoE + , Hi-PoE
      Switch Kapasitesi33Gbps
      Paket İletme Oranı16.37Mpps
      Paket Tampon Bellek1.75MB
      MAC Tablo Boyutu4K
      Akış KontrolüVarsayılan olarak etkinleştirme
      Uygulama Nem10%~90%
      GüçDC48 ~ 57V
      Yıldırım KorumasıOrtak Mod 4KV

       

      Diferansiyel Mod 2KV

      ESDTemas deşarj: ± 6kV

       

      Hava tahliye: ± 8kV

      Çalışma Koşulları-30 ? ~ 65 ?
      Net Ağırlık0.62kg
      Boyutlar150 mm x 110 mm x 42 mm
      Aksesuarlar 
      PFT39501.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
      PFT39601.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
      PFT39701.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu

       

      Diğer Özellikler
      Stok KoduPFS3211-8GT-120
      MarkaDahua
      Stok DurumuVar

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.