• Tüm Kategoriler
  • TP-LINK OMADA TL-SG1016D, 16 Port, GigaBit, Metal Kasa, Yönetilemez, Rackmount Switch

   Görsel 1
   AtlasPuan : 1.769.138
   Fiyat:
   2.234,71 TL
   Havale / EFT:
   2.201,19 TL
   410,63 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   • 16 adet 10/100/1000Mb/sn bağlantı noktası
   • %15'e* ulaşan oranda enerji tasarrufu sağlayan yeniliki enerji verimliliği teknolojisi
   • Kendi kendine MAC adresi ğrenmeyi, Otomatik MDI/MDIX ve Otomatik yapılandırma alışverişi zelliklerini destekler
   • Tak ve kullan tasarımı
   Bu rn Ne Yapar?
   TL-SG1016D Gigabit Ethernet Anahtarı, eski ağın 1000Mb/sn ağına ykseltilmesi iin size yksek performanslı, dşk maliyetli, kesintisiz ve standart bir ykseltme sağlamaktadır. 16 bağlantı noktasının tamamı otomatik MDI/MDIX zelliğini destekler, kablo tipi iin endişelenmeye gerek yoktur, kullanmaya başlamanız iin yalnızca bağlamanız yeterlidir. Ayrıca, TL-SG1016D modeli yeniliki enerji verimliliği teknolojisiyle %15'e ulaşan oranda enerji tasarrufu sağlayabilir ve %80'i geri dnştrlebilen ambalaj malzemeleri ile iş ağınız iin evre dostu bir zmdr.
   evre Dostu TP-LINK Teknolojisi
   Bu yeni nesil TL-SG1016D Gigabit Anahtarı, ağınızın kapasitesini ok daha az enerji kullanarak nemli lde artırabilen en son yeniliki enerji verimliliği teknolojilerine sahiptir. Ağınızın karbon ayak izini sınırlamak iin enerji tketimini bağlantı durumuna gre otomatik olarak ayarlar. Aynı zamanda AB'nin belirli zararlı maddelerin kullanımını yasaklayan RoHS direktifine uygundur. Ayrıca, ambalaj malzemelerinin %80'i geri dnştrlebilir.
   Yksek Performans
   16 bağlantı noktasının tamamı byk dosya aktarımı sağlayabilen Gigabit RJ-45 bağlantı noktalarıdır ve hem 10Mb/sn hem de 100Mb/sn Ethernet aygıtlarıyla uyumludur. Blokaja neden olmayan anahtarlama mimarisine sahip olan TL-SG1016D, azami veri ıkışı iin paketleri tam kablo hızında iletir ve szer. 10KB Jumbo şasi ile byk dosya aktarımlarının performansı nemli lde artırılmıştır. Ayrıca, Full Duplex kipi iin IEEE 802.3x akış denetimi ve Half Duplex kipi iin yoğunluk baskısı desteği, trafik yoğunluğunu azaltır ve TL-SG1016D'nin gvenilir bir şekilde alışmasına olanak sağlar. Ağınızın Gigabite ykseltilmesi iin mkemmel bir tercihtir ve aynı zamanda daha nce yaptığınız yatırımları gereken şekilde korur.
   Kolay Kullanım
   Bu gigabit anahtarın otomatik zellikleri, kurulumu tak ve kullan haline getirir ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Herhangi bir yapılandırma gerektirmez. Otomatik MDI/MDIX, apraz kablolara duyulan gereksinimi ortadan kaldırır. Her bağlantı noktasındaki otomatik yapılandırma alışverişi, bir ağ aygıtının bağlantı hızını 10, 100 ya da 1000 Mb/sn algılar ve uyumluluk ile optimum performans iin akıllı bir şekilde ayarlar.
   TP-LINK Hakkında
   1996 yılında kurulan TP-LINK, bugn 21 binin zerinde alışanı ile ağ network rnleri konusunda retim yapan kresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribtrlkleriyle 128’den fazla lkede satış yapan şirketin, dnya genelinde yz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptrler, Print Serverlar, Medya eviriciler ve Ağ Adaptrleri rn gruplarında, gl AR-GE, efektif retim ve katı kalite politikası ile dller kazanan rnler sunmaya devam etmektedir.

   Tm rnlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye reten şirket, cirosunun yzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine gre kablosuz ağ WLAN pazarında yzde 35’in zerinde bir pazar payı ile dnya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara ıkarmıştır.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduTL-SG1016D
   MarkaTp-Link
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.