• Tüm Kategoriler
  • TP-LINK OMADA PROJE, EAP650 1Port Gbit, AX3000, WiFi 6, Dual Band, Tavan tipi, Access Point

   Görsel 1
   AtlasPuan : 3.900.501
   Fiyat:
   4.926,95 TL
   Havale / EFT:
   4.853,05 TL
   905,33 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo
   Yeni Dönem Kurumsal WiFi 6 ile İşinizi Güçlendirin
   WiFi 6, daha yüksek hızlar, daha düşük gecikme, daha az parazit ve daha yüksek kapasite sağlar.
   Omada SDN'ye Sorunsuz Entegrasyon
   Omada Yazılım Tanımlı Ağ SDN platformu, erişim noktaları, anahtarlar ve yönlendiriciler dahil olmak üzere ağ cihazlarını entegre eder. %100 merkezi bulut yönetimi sağlar ve tek bir arabirimden kontrol edilen, yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir ağ oluşturur.
   Otomatik Kanal Seçimi ve Güç Ayarı ve genel Performansı Optimize Etmek*
   Aynı ağdaki komşu AP'lerin kanal ayarlarını ve iletim gücü seviyelerini otomatik olarak ayarlayarak WiFi parazitini önemli ölçüde azaltırken güçlü kablosuz performans sağlar.
   Omada Mesh ile Kolay Dağıtım ve Daha Yüksek Performans§
   Kolay Eşleştirme, Daha Az Kablolama
   Mesh teknolojisi ile Omada EAP'ler, WiFi sinyalinizi kablosuz olarak kablolaması zor alanlara daha fazla ve daha esnek bir şekilde genişleterek sizi ekstra kablolardan kurtarır.
   Optimize Ağ Performansı
   Akıllı kendi kendine düzenleme, EAP'ler arasındaki en iyi yolu optimize ederken, kendi kendini iyileştirme özelliği, bir AP kesintiye uğradığında bile çevrimiçi kalmanızı sağlar.
   Hızlı Dolaşım ile Her Zaman Sorundan Uzak§
   İstemcileri en uygun sinyale sahip erişim noktalarına otomatik olarak geçirerek, hareket halindeyken müşterilerin kesintisiz akışın keyfini çıkarmasını sağlar.
   Ultra İnce Tasarım ile Daha Yüksek Performans
   Kompakt tasarımlı olağanüstü performans, yerden tasarruf sağlarken basit WiFi kurulumu sağlar. Zarif görünümü, EAP650'yi herhangi bir modern ofis, otel, sınıf veya kafeye mükemmel şekilde uyum sağlar.

   †Maksimum kablosuz sinyal hızları, IEEE Standard 802.11 özelliklerinden türetilen fiziksel hızlardır. Gerçek kablosuz veri çıkışı ve kablosuz kapsama alanı garanti edilmez ve 1 yapı malzemeleri, fiziksel nesneler ve engeller dahil çevresel faktörler, 2 yerel parazit, trafik hacmi ve yoğunluğu, ürün konumu gibi ağ koşulları, ürünün konumu, ağ karmaşıklığı ve ağ ek yükü ve 3 nominal performans, konum, bağlantı, kalite ve istemci durumu dahil olmak üzere istemci sınırlamaları.
   ‡WiFi 6 802.11ax ve OFDMA, HE160 ve 1024-QAM dahil özelliklerinin kullanımı, müşterilerin ilgili özellikleri desteklemesini gerektirir. 160 MHz bant genişliği yalnızca 5 GHz bandında kullanılabilir. Düzenleme kısıtlamaları nedeniyle bazı bölgelerde/ülkelerde kullanılamayabilir. Çift kanal genişliği, genel WiFi 6 AP'ler için 80 MHz'e kıyasla 160 MHz'e karşılık gelir.
   §Omada Mesh, Seamless Roaming ve Captive Portal, Omada SDN denetleyicilerinin kullanılmasını gerektirir. Omada ağ teknolojisi tarafından desteklenen tüm modelleri bulmak için //tp-link.com/en/omada-mesh/product-list/ adresine gidin ve Omada ağ teknolojisi tarafından desteklenen tüm modelleri bulun ve Kullanıcıya bakın. Yapılandırma yöntemleri için Omada SDN denetleyicilerinin kılavuzları.
   *Sıfır Dokunuşla Sağlama ve Otomatik Kanal Seçimi ve Güç Ayarı, Omada Bulut Tabanlı Denetleyicinin kullanılmasını gerektirir. Hangi modellerin Omada Bulut Tabanlı Denetleyici ile uyumlu olduğunu doğrulamak için //tp-link.com/en/omada-cloud-based-controller/product-list/ adresine gidin.

   TP-Link Hakkında
   TP-Link 170’yi aşkın ülkede bulunan ve milyonlarca müşterisi ile beraber dünyanın 1 numaralı kablosuz ağ üreticisidir Güçlü ARGE’si, verimli ve sıkı yönetimi ile beraber, tüm dünya çapındaki kullanıcılar için, ADSL, Routers, IP Kameralar, Powerline Adatörler, Pirint Sunucular, Medya Çeviriciler ve Ağ sunucuları ile beraber ödül kazanan ürünler üretmeye devam etmektedir.

   TP-Link şirketi, araştırma kuruluşu IDC raporlarında sürekli olarak WLAN ve genişbant CPE cihazlarında 1 numaralı üretici olarak yer almaktadır*.

   Tp-Link EAP650, AX3000 Mbps Tavan Tipi Wifi 6 Access Point Özellikleri

   3G/4G DesteğiYok
   Access Point ÖzelliğiVar
   Anten Sayısı4
   Port Sayısı1
   Router ÖzelliğiYok
   Diğer Özellikler
   Stok KoduEAP650
   MarkaTp-Link
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.