• Tüm Kategoriler
  • TP-LINK DECO M9 Plus, AC2200, İkili Mesh, 2134Mbps Dual Band, 2Port Gigabit Lan, 600m2 kapsama Alanı, Router, Geniş Alan İnternet Ağı Sağlayıcısı

   Görsel 1
   AtlasPuan : 3.582.308
   Fiyat:
   4.449,60 TL
   Havale / EFT:
   4.405,10 TL
   786,10 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

   TP-LINK DECO M9 400MBPS-867MBPS-867MBPS TRI-BANT WI-FI MESH KABLOSUZ-AC ROUTER ÖZELLİKLERİ

   TP-LINK DECO M9 400MBPS-867MBPS-867MBPS TRI-BANT WI-FI MESH KABLOSUZ-AC ROUTER

   TP-LINK DECO M9

    

   Deco, evin her köşesinde kesintisiz kablosuz bağlantı kapsaması elde etmeyi ve düşük sinyal olan alanlarda bu sorunu sonsuza dek ortadan kaldırmayı sağlayan birimler sistemi kullanır!

    

   Gelişmiş Deco Mesh Teknolojisiyle birimler, aynı ağ adı altında tüm evi kapsayan ortak bir ağ oluşturmak için bir arada çalışır. Cihazlar, mümkün olan en yüksek hızları sunmak için siz evinizde hareket halindeyken Deco birimleri arasında otomatik geçiş yapar.

    

   Deco M9 Plus üçlü paketi, 418 metrekareye kadar bir alana uzanan kablosuz bağlantı sunar. Bunu yeterli bulmamanız halinde tek yapmanız gereken, kapsama alanını genişletmek için ağa dilediğinizde daha fazla Deco birimlerini eklemektir

    

   Deco M9 Plus, akıllı ev cihazlarınız için bir merkez işlevi üstlenir. Sadece tek bir platform kullanarak ayarlarınızı düzenleyin ve etkileşimler oluşturun. Herhangi ek bir akıllı yuva satın almanıza gerek yok.

    

   Deco, 100’ü aşkın cihaz için gecikmesiz kablosuz bağlantılar sunarak en yoğun ağlardan gelen trafiği bile kolaylıkla yönetebilir

    

   TP-Link HomeCareTM Ebeveyn Kontrolleri, yerleşik Antivirüs ve Hizmet Kalitesi Qos gibi kişiselleştirilmiş bir dizi güvenlik özelliği sunar

    

   Kurulum, Deco uygulamasının her adımda sunduğu yönlendirmelerle hiç olmadığı kadar kolay.

   Hızlı. Akıllı. Her yerde.

   Akıllı Ev Mesh Wi-Fi Sistemi

   AC2200 Tri-Band Wi-Fi

   Deco, evinizin her köşesinde 418 metrekareye kadar güçlü bir kablosuz bağlantı sinyalinin garantisini en kolay şekilde verir. Cihaz sayınıza bağlı olmaksızın hızlı ve güvenli Üç Bant Kablosuz bağlantının keyfine varın. Deco M9 Plus, ek bir yuvaya gerek kalmadan akıllı ev cihazlarınızı bir merkez olarak bağlar ve kontrol eder.

    

   Adanmış Kablosuz Bağlantıdan Fazlası

    

   Üç ayrı kablosuz bant, evinizin her bir köşesindeki cihazlar için sağlam ve olağanüstü hızda bağlantılar sunar. Deco birimleri arasındaki adanmış kablosuz bağlantılar için daha fazla bant genişliği ayrılır. AC2200 kablosuz sistemi ile gecikmelere veda edin. Deco M9 Plus, trafik yoğunlaştığında kablosuz ana taşıyıcısı olarak yalnızca 5G_1 867Mb/s kullanmakla kalmıyor, ana taşıyıcı olarak aynı zamanda 5G_2 867Mb/s ve 2.4G 400Mb/s kullanarak, gigabit fiberiniz için ideal olacak şekilde 1000Mb/s’nin üzerinde hızlar sunuyor.

   Ölü Bölgelere Son Verir

   Evin tümünü kapsayan kablosuz bağlantıyla bağlantının zayıf olduğu bölgeler ortadan kalkar. Artık sağlam bağlantı bulmak için sürekli arama yapmaya son.Daha fazla mı kapsama alanı istiyorsunuz? Tek yapmanız gereken, bir Deco daha eklemek.

    

   Yükleme Sorunlarına Son

   Bitmek bilmeyen yükleme sürelerinden bıktınız mı? Evinizde bant genişliğini durmadan tüketen cihazların sayısı arttıkça, karşılaşacağınız zorluklara göğüs gerebilecek bir ağınızın da olması gerekir. Deco, 802.11ac kablosuz bağlantı teknolojisi sayesinde önceki nesil yönlendiricilerden üç kat daha fazla ağ hızı sunarak 100’ü aşkın cihaz için gecikmesiz bağlantılar sağlar.

    

   Evin Her Bir Köşesinde Kesintisiz Dolaşım

    

   Deco birimleri, ortak bir bağlantı ağı oluşturmak için güçlerini birleştirir. Deco M9 Plus’ın sunduğu akıllı ağ ile yalnızca oturma odanızda değil, evinizde tamamında akıllı yaşamın keyfine varın.

   Evinizin Akıllı Merkezi

   Deco M9 Plus, tüm ürünlerinizi kullanımı kolay bir uygulamada bir araya getirerek akıllı bir ev merkezi işlevi görür. Zigbee, Bluetooth ve Wi-Fi cihazlar arasında etkileşimler kurun. Deco M9 Plus ile her odada akıllı evin sunduğu büyünün keyfine varın.

    

   Olağanüstü Uyumluluk

   TP-Link akıllı cihazları, GE, Kwikset ve diğer lider markalar desteklenerek lambalar, kilitler, kameralar ve daha fazlası arasında çeşitli etkileşimler kurulması sağlanır.

    

   Kurulum Artık Daha da Kolay

   Deco’yu kutusundan çıkarıp uygulamayı kurduktan sonra tek yapmanız gereken, ekrandaki yönergeleri takip etmektir. İşin kalanını, ağınızı sadece birkaç dakika içinde kusursuz bir şekilde çalışır hale getirecek Deco’ya bırakın.

    

   TP-Link HomeCare

   TP-Link HomeCareTM, Trend MicroTM tarafından canlı olarak güncellenen bir tehdit veritabanı ile ağınızdaki tüm cihazların güvende kalmasını sağlar. Güçlü ebeveyn kontrolleri, ailedeki her bir üye için oluşturulan benzersiz profillere göre çevrimiçi harcanan süreleri kısıtlayabilir ve uygunsuz içerikleri engelleyebilir. Yerleşik Antivirüs programı, sizi kötü amaçlı web sitelerinden korur ve çevrimiçi ödemelerinizi koruma altına alır.

   Sağlam Ebeveyn Kontrolleri

    

   Uygunsuz içerikleri engeller ve çevrimiçi olarak harcanan süreyi kısıtlar.

   Yerleşik Antivirüs

    

   Evinizdeki internete bağlı tüm cihazları çevrimiçi tehditlere karşı korur.

   Hizmet Kalitesi

    

   Gerektiğinde daha hızlı performans için cihazları ve uygulamaları önceliklendirir.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduDECO-M9-P
   MarkaTp-Link
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.