• Tüm Kategoriler
  • HP ARUBA R4W02A AP22, 574Mbps Dual 2x2 MIMO, Wi-Fi 6, Wireles Access Point

   Görsel 1
   AtlasPuan : 3.664.274
   Fiyat:
   4.628,56 TL
   Havale / EFT:
   4.559,13 TL
   850,50 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

   Aruba Instant On AP22 RW 2x2 Wi-Fi 6 İç Mekan Erişim Noktası

   SertifikalarEN 60601-1-1 ve EN 60601-1-2 tıbbi ortamlarda dağıtım için Wi-Fi Alliance sertifikalı WFA 802.11ax ile Wi-Fi 6 , WPA2, WPA3

   Giriş voltajıEthernet üzerinden güç POE : 802.3af sınıf 3 DC gücü 12 V Not: Güç kaynakları ayrı satılır

   Wi-Fi anteni2,4 GHz'de 4,3 dBi ve 5 GHz'de 5,6 dBi pik değeri anten kazancına sahip 2x2 MIMO için entegre aşağı eğimli çok yönlü antenler her bir banttaki her iki anten için etkili, birleşik kalıp .

   Bağlantı, standartIEEE 802.11ax

   Bağlantı Noktaları 1 yukarı bağlantı Gigabit Ethernet bağlantı noktası, POE girişi desteği ile 802.3af

   TakmaErişim noktası, hem duvara hem de tavana takılabilen beyaz bir montaj klipsiyle birlikte gönderilir. Ayrıca, ortamınıza kusursuz bir şekilde uyum sağlaması için erişim noktalarının estetik tasarımına ve görünümüne uygun bir montaj parçası R6P90A da satın alabilirsiniz.

   Güç TüketimiMaksimum güç tüketimi en kötü durum : 10,1 W PoE , 8,8 W DC

   Radyo kapsamı1,2 Gb/sn'ye kadar kablosuz veri hızı için eş zamanlı çift bantlı çalışma 5 GHz 802.11ax 2x2 MIMO'ya yönelik Çift Radyo, 574 Mb/sn'ye kadar kablosuz veri hızı Wi-Fi 6 için Çok Kullanıcılı MIMO desteği Wi-Fi 6 2,4 GHz 802.11n 2x2 MIMO ile

   Garantiİlk 90 gün boyunca 7/24 telefon desteği ve tüm garanti süresi boyunca çevrimiçi sohbet desteği ile Aruba Anında Açılan 2 Yıllık garantisi. Ürünlere sahip olduğunuz sürece topluluk desteği.

   FarklılaştırıcıAruba Instant On AP22 İç Mekan Erişim Noktaları oteller, restoranlar ve profesyonel ofisler gibi yüksek performanslı, yüksek yoğunluğa sahip olan küçük işletme ortamları için güvenilir, uygun fiyatlı, kurumsal düzey 802.11ax Wi-Fi deneyimi sunar. Wi-Fi 6 standardını destekleyen bu erişim noktaları 1,2 Gb/sn pik veri hızına sahiptir ve ek maliyet ile karmaşıklık olmadan 25 erişim noktasına kadar ölçeklendirilebilir. Belirli bir düzenleyici etki alanının gerekli olmadığı bu ülkelerde ve bölgelerde kullanım içindir.

   Ağırlık İngiliz ölçü standardı 1.1 lb

   Ağırlık metrik 500 g

   Ürün boyutları İngiliz ölçü standardı H x B x T 1.5 x 6.3 x 6.3 in

   Ürün boyutları metrik H x B x T 37x 160 x 160 mm

    

   HPE Aruba R4W02A Access Point

   HPE Aruba R4W02AAruba Instant On AP22 İç Mekan Erişim Noktaları yüksek performanslı, yüksek yoğunluğa sahip küçük işletme ortamları için uygun fiyatlı, iş sınıfı 802.11ax Wi-Fi sunar. İşletme düzeyinde yetenekler, artan sayıda mobil, IoT ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Aruba Instant On AP22 İç Mekan Erişim Noktaları AP çoklu kullanıcı yetenekleri ve yüksek tanımlı video akışı ile bulut uygulaması gereklilikleri için maksimum 1,2 Gb/sn toplu pik veri hızı sunar. Donanım montajından kullanımı kolay web ve mobil uygulama yönetim araçlarına ve iş sınıfı yazılım özelliklerine kadar her şey dahildir, ek ücret veya harici denetleyicilere gerek yoktur.
   Wi-Fi 6 ile İnanılmaz VerimlilikAruba Instant On AP22 İç Mekan Erişim Noktaları kapsadıkları kolay kullanımlı web GUI ve şablonlar ile erişim noktalarının dağıtımını basitleştirir ve bunların dakikalar içinde başlatılıp çalışır hale gelmesini sağlar. Aruba Instant On AP22 İç Mekan Erişim Noktaları, dikey frekans bölmeli çoklu erişim OFDMA ve çift yönlü Çok Kullanıcılı MIMO MU-MIMO gibi özellikler dahil Wi-Fi 6 standardını destekler. Aruba Instant On AP22 İç Mekan Erişim Noktaları, müşterilerin bir Erişim Noktası ile iletişim kurmaya ihtiyaç duyduğu zamanlar için bir program oluşturmaya yardımcı olan Hedef Uyandırma Zamanı'nı TWT destekler.
   HPE Aruba R4W02A Access Point
   HPE Aruba R4W02A Access Point
   Yüksek Kablolama Maliyetlerini AzaltınAruba Instant On AP22 İç Mekan Erişim Noktaları Wi-Fi bağlantısının ek kablolar olmadan, uygun maliyetli bir şekilde genişletilebilmesi için yerleşik kablosuz ağ yeteneklerine sahiptir. Ağınızı kablolamanın zor olduğu alanlara kolayca genişletir, böylece kesintili bağlantılar ile ölü noktaların tamamına yakınını ortadan kaldırarak Wi-Fi özelliğini ihtiyacınız olan her yerde sunar.
   WPA2/WPA3 ve Gelişmiş Açık ile Hassas Verileri Muhafaza Altına AlınAruba Instant On AP22 İç Mekan Erişim Noktaları, korumalı kablosuz erişim için entegre Wi-Fi Alliance güvenlik standardı WPA2/WPA3 ve Gelişmiş Açık destek ile sunulur. Aruba Instant On AP22 İç Mekan Erişim Noktaları, entegre yönlendirici, ağ geçidi ve güvenlik duvarı işlevselliğiyle birlikte gelir. İster web’de gezinirken, isterse HR verileri kontrol ederken olsun, verilerinizi güvende tutmak için tek bir ağ adı altında sekiz adede kadar farklı SSID oluşturun. Parmaklarınızın ucundaki kontrol sayesinde, herhangi bir harici ağ geçidine veya ek maliyetlere ihtiyaç duymadan, istenmeyen uygulamaları ve daha fazla trafik görünürlüğüne sahip web sitelerini engelleyin.
   HPE Aruba R4W02A Access PointHPE Aruba R4W02A Access Point
   Özel Bir Ziyaretçi Erişim Deneyimi OluştururAruba Instant On AP22 İç Mekan Erişim Noktaları grafik tasarım firmaları, kafeler, restoranlar ve diğer Wi-Fi kablosuz erişim alanları gibi tek veya dağıtılmış küçük işletme alanları için idealdir. Kolay oluşturulabilen giriş sayfası, misafir erişim sayfanızı kendi markanız ve logonuzla özelleştirmenize izin verir. Skyfii, Purple, Aislelabs ve Wavespot gibi iş ortaklarıyla üçüncü taraf sabit portal entegrasyonuyla müşterilerle ilgili içgörüler edinin. Instant On, Facebook Wi-Fi'ı destekler, böylece insanlar konumlarınızda Wi-Fi'a eriştiklerinde işletmenizin Facebook sayfası üzerinden yönlendirilirler.
   Öne Çıkan Özellikler
   • Yüksek performans ve verimlilik için Wi-Fi 6.
   • Radyo başına 75 adede kadar ilişkilendirilmiş istemciyi destekler.
   • Kullanıcı başına misafir erişimi için Gelişmiş Açık özelliği ile WPA2/WPA3 korumalı çalışan ve misafir oturum açma işlemleri için destek.

    

    

   Diğer Özellikler
   Stok KoduR4W02A
   MarkaHP
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.