• Tüm Kategoriler
  • HP Aruba Instant On JL808A 1960-48G, 48Port, GigaBit, 2XGT, 2 Port GigaBit SFP, Yönetliebilir, Rack Mount Switch

   Görsel 1
   AtlasPuan : 23.030.223
   Fiyat:
   28.605,97 TL
   Havale / EFT:
   28.319,91 TL
   5.053,72 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

   Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Anahtar JL808A

   Küçük ve büyümekte olan işletmeler için tasarlanmış yüksek performanslı, akıllı yönetimli yığınlanabilir bu anahtar, hızlı ve kolay kurulum ile inanabileceğiniz güvenliközelliklerine sahiptir. 1G ve 10G hızlarında dört adede kadar 1960 anahtarı kümeler ve tek bir IP adresi üzerinden yönetime olanak tanıyarak ağ işlemlerini basitleştirir, hem yerel hem de bulut yönetimli yığınlamayı destekler. Yerel web GUI’sini, Instant On mobil uygulamasını veya bulut tabanlı web portalını kullanarak, anahtarları istediğiniz zaman istediğiniz yerden hızlı bir şekilde kurabilir, izleyebilir ve yönetebilirsiniz.

   Güç Tüketimi Maksimum: 100-127 V: 110 W 200-220 V: 120 W Boşta: 100-127 V: 60 W 200-220 V: 80 W

   Giriş voltajı 100 – 240 VAC

   Bağlantı Noktaları 48 RJ-45 10/100/1000 bağlantı nok., 2 SFP+ 10 GbE bağ. nok., 2 10GBASE-T bağ. noktası

   Anahtarlama kapasitesi 176 Gbps

   İstifleme yetenekleri 4H yükseklik

   Üretim miktarı 131 Mp/sn

   Bellek ve işlemci Tek Çekirdekli ARMv7 Cortex-A9 800 MHz’de

   Yönetim özellikleri Aruba Instant On Cloud; Web tarayıcısı; SNMP Yöneticisi

   Garanti 90 günlük 7/24 telefon desteği ve tüm garanti süresi boyunca sohbet desteği dahil olmak üzere Sınırlı Ömür Boyu Garanti.

   Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch

   Aruba Instant On 1960 Anahtarları, dağıtımı kolay ve uygun maliyetli, küçük ve büyüyen işletmeler için tasarlanmış gelişmiş, akıllı yönetilen, sabit yapılandırmalı Gigabit yığınlanabilir anahtarlardır. Bu anahtarlar, iş büyüdükçe ölçeklenecek şekilde tasarlanmıştır ve daha fazla çalışan, cihaz ve uygulama eklemeyi kolaylaştırır. Aruba Instant On 1960 anahtarları, ses ve video konferansı gibi günümüzün bant genişliği açısından yoğun uygulamaları işlemek için yapılmıştır ve kullanıcı deneyimini ve uygulama performansını iyileştirmek için tutarlı bağlantı sağlar. Bu anahtarlar esnek yönetim seçeneğiyle birlikte gelir: yerel web GUI veya Instant On mobil uygulaması ve bulut tabanlı web portalı.

   Dört adede kadar Aruba Instant On 1960 anahtarını istifleyerek ve bunları tek bir IP adresi üzerinden yöneterek ağ yönetimini basitleştirin. Yerel ve bulut tarafından yönetilen yığınlama modları aracılığıyla desteklenen yığınlama.
   PoE olmayan ve PoE Sınıf 4 ve Sınıf 6 PoE'yi destekler modeller için 24 ve 48 bağlantı noktalı dağıtıma hazır, akıllı yönetilen katman 2+ Ethernet anahtarı serisi.
   Aruba 1960 toplama anahtarı on iki 12 10GBase-T ve dört 4 SFP+ bağlantı noktasıyla birlikte gelir ve sunuculara, ağ depolama aygıtlarına ve erişim anahtarlarına benzer şekilde 10G bağlantısı sağlar.
   Yoğun bant genişliği ihtiyacı olan ortamlar için 10GBase-T ve SFP+ uplink bağlantı noktaları, ışık hızında ağ hızları sunar ve trafik darboğazlarını neredeyse ortadan kaldırır.
   Yerinde veya uzaktan kolay ağ yönetimi için Aruba Instant On mobil uygulaması ve/veya bulut tabanlı web portalı.
   Sınırlı ömürboyu garanti.
   Gelişmiş Küçük İşletmeler için 10GbE Ağ Bağlantılı Üst Düzey Gigabit

   Gelişmiş Küçük İşletmeler için 10GbE Ağ Bağlantılı Üst Düzey Gigabit

   • Aruba Instant On 1960 Anahtar Serisinin her modeli, sunuculara, ağ depolama cihazlarına veya diğer anahtarlara bağlanmak için dört adet 10GbE bağlantısı içerir.
   • İki adet 10GBASE-T bağlantısı, maksimum 100 metre mesafeye basit, uygun fiyatlı, yüksek bant genişliğine sahip bağlantılar için bakır Kategori 6a kablo üzerinden 10GbE sunar.
   • PoE modelleriyle, erişim noktaları, gözetleme kameraları ve VoIP telefonları gibi Sınıf 4 PoE cihazları için 30W'a kadar PoE güç dağıtımı mevcuttur ve pan-tilt yakınlaştırma kameraları ve video- gibi Sınıf 6 PoE cihazları için 60W'a kadar PoE güç dağıtımı mevcuttur. etkin IP telefonları.
   Küçük Kuruluşlar için Ağ Dağıtımını ve Yönetimini Basitleştirin

   Küçük Kuruluşlar için Ağ Dağıtımını ve Yönetimini Basitleştirin

   • Aruba Instant On 1960 Anahtar serisi, artan küçük işletme esnekliği için eksiksiz bir seçenek portföyü sunar. PoE ve PoE olmayan konfigürasyonlarda iki 2 24 bağlantı noktalı ve iki 2 48 bağlantı noktalı model ve 12 bağlantı noktalı 10-Gigabit toplama anahtarı olmak üzere beş modelden oluşur.
   • 24 bağlantı noktalı ve 48 bağlantı noktalı PoE modelleri, en yeni PoE destekli IoT cihazlarını desteklemek için sırasıyla 370W ve 600W'lık bir güç bütçesiyle gelir.
   • Aruba Instant On 1960 Switch serisi, iki yönetim modu kullanılarak dağıtılabilir: Instant On bulut yönetimi mobil uygulama ve/veya web portalı üzerinden erişim ve yerel web GUI.
   • Her anahtarın ön panelinde bagaj etiketi olarak bilinen bir çekme etiketi vardır.
   • Etiket, Instant On mobil uygulaması aracılığıyla kolay geçiş için anahtar kimliği bilgilerini SKU numarası, SKU adı, seri numarası ve MAC adresi içeren bir QR kodu içerir.
   Bulut Tarafından Yönetilen Yığınlama ile Kullanım Kolaylığı

   Bulut Tarafından Yönetilen Yığınlama ile Kullanım Kolaylığı

   • Aruba Instant On mobil uygulaması ve bulut tabanlı web portalı, bulut tarafından yönetilen yığınlamayı kolaylaştırır — dört 4 adede kadar Aruba Instant On 1960 anahtarını yığınlamak ve tek bir varlık olarak yönetmek için önerileri izleyin.
   • Aruba Instant On mobil uygulaması, üyeleri otomatik olarak algılayarak birden fazla yığın üyesinin uzaktan kurulumunu ve yönetimini kolaylaştırır.
   • Otomatik yapılandırmalar ve kolaylaştırılmış iş akışları, kullanıcıların tüm yığın üyelerini, cihazın yeniden başlatılmasına gerek kalmadan tek bir pano üzerinden yönetmesine olanak tanır.
   Ağınızı Korumak için Güçlü Güvenlik

   Ağınızı Korumak için Güçlü Güvenlik

   • Aruba Instant On 1960 Anahtar Serisi, hangi verilerin hangi kullanıcılar tarafından görülebileceğine ilişkin sınırlar belirlemek için VLAN'ları ve Erişim Kontrol Listelerini kullanmanızı sağlar.
   • Yalnızca bilinen ve yetkili kullanıcıların ağınıza erişebilmesini sağlamak için bir RADIUS sunucusuyla 802.1X'ten yararlanın.
   • Otomatik hizmet reddini DOS destekler ve ağı kötü niyetli saldırılara karşı korur.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduJL808A
   MarkaHp
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.