• Tüm Kategoriler
    • HIKVISION DS-3E0318P-E/M, 16 Port, MegaBit, 16 Port PoE, 130W, +1 Port GigaBit Uplink, +1 Port GigaBit SFP, Yönetilemez, Rack Mount Switch

      Görsel 1
      AtlasPuan : 2.156.871
      Fiyat:
      2.679,06 TL
      Havale / EFT:
      2.665,66 TL
      469,01 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo

      Genel
      Depolama Sıcaklığı Depolama Sıcaklığı: -40 ° C ~ 70 ° C
      Çalışma Sıcaklığı Çalışma Sıcaklığı: 0 ° C ~ 40 ° C
      Çalışma Nemi Çalışma Nemi:% 10 -% 90 Bağıl Nem, yoğuşmasız
      Depolama Nemi Saklama Nemi:% 5 -% 90 Bağıl Nem, yoğuşmasız
      Güç Girişi 100 ~ 240V AC ? 50 / 60Hz
      Güç Tüketimi ≤150w

      Verim
      Anahtarlama Kapasitesi 7,2 Gb / sn
      Mağaza Ve Ileri Destekleniyor
      MAC Adres Tablosu 4 k
      MAC Adres Öğrenme Otomatik öğrenme / Otomatik yaşlanma

      PoE
      Çalışma Modu Öncelik, Standart, İzole Et, Uzat
      PoE Standardı IEEE 802.3af, IEEE802.3at
      PoE Güç Modu 8 pinli güç kaynağını destekler
      PoE Bağlantı Noktası 1-16
      Maksimum Toplam Çıkış 135 W.
      Maksimum Bağlantı Noktası Çıkışı 30 watt

      Liman
      Yüksek Öncelikli Bağlantı NoktasıBağlantı Noktası 1-8
      1000 Mb / Sn SFP 1 bağımsız
      10/100/1000 Mbps RJ45 1
      10/100 Mbps RJ45 16

      Standart
      Ağ Standardı IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z


      İletim Hızı Ethernet: 10 Mbps Yarım Çift Yönlü / 20 Mb / sn Tam Çift Yönlü , Hızlı Ethernet: 100 Mb / sn Yarım Çift Yönlü / 200 Mb / sn Tam Çift Yönlü , Gigabit Ethernet: 2000 Mb / sn Tam Çift Yönlü
      İletim Ortamı Ethernet: Cat 3 veya üstü UTP / STP, Hızlı Ethernet: Cat 5 veya üstü UTP / STP, Gigabit Ethernet: Cat 5 veya üstü UTP / STP, 1000 Base-SX: MMF Çok modlu optik fiber , 1000 Base-LX: MMF Çok modlu optik fiber veya SMF Tek Modlu Fiber
      Yıldırım Geçirmez Sıralaması 4 kV

      POE
      PoE Güç Modu 8 pinli güç kaynağını destekler
      PoE Bağlantı Noktası 1-16

       

      Diğer Özellikler
      Stok KoduDS-3E0318P-E-M
      MarkaHikvision
      Stok DurumuVar

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.