• Tüm Kategoriler
  • ASUSTOR AS3302T, 2Gb DDR4 Ram, 2 Yuvalı (2x22TB Destek), 1x2.5GbE Network, 3xUSB 3.2, Tower NAS (Yedekleme) Cihazı

   Görsel 1
   AtlasPuan : 8.704.176
   Fiyat:
   10.994,75 TL
   Havale / EFT:
   10.829,83 TL
   2.020,29 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Hızlı, Verimli, Güvenilir, Ekonomik Bireylere ve ailelere yüksek hızlar sunan ekonomik kişisel bulut.

   • 1,4 GHz Dört Çekirdekli Realtek RTD1296 işlemci
   • 2GB DDR4-u – %40 daha verimli kullanır
   • Superfast 2,5-Gigabit Ethernet
   • 4K kodlama dönüştürme ile içeriğin keyfini çıkarın, indirin, yükleyin ve akışını sağlayın
   • LAN-de Uyandırma ve WAN-de Uyandırmayı destekler
   • Yeni Kırmızı Altın logo
   • Aletsiz kurulum
   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Tamamen Yeni Donanım

   • 2,5-Gigabit Ethernet – Gigabit performansının iki katından fazla.
   • 1,4Ghz Realtek RTD1296 Quad-Core İşlemci
   • Yüksek performanslı, 4K kod çözme
   • DDR4 RAM – %40 daha verimli
   • LAN-de Uyandırma ve WAN-de Uyandırmayı destekler
   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Bütüncül Yedekleme Çözümü

   • Telefon yedekleme
   • Bilgisayar yedekleme
   • NAS veri koruma
   • Buluttan NAS yedeklemeye
   • NAS-den NAS-e yedeklemeye
   • USB yedekleme
   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Tamamen Yeni ADM 4.0

   ADM 4.0 artık bizimle ve ADM işletim sistemine çok sayıda sezgisel tasarım değişikliği getirdi. Yükseltilmiş Kullanıcı Arayüzü OLED ekranların kaydedilmesine ve korunmasına yardımcı olan göz zevkinize hitap eden yeni bir karanlık mod getirdi. ADM 4.0 çeşitli kişiselleştirilebilir elemanları, rahat ve kullanımı daha kolay hızlı arama özellikleri ve yeni özel temaları içeren yeni bir oturum açma sayfası ile donatıldı. Yakından bakıldığında ADM 4.0 performansa, uyumluluğa ve önceki sürümlerde bulunan OpenSSL eklenti güvenlik açıkları nedeniyle yeni sürümde güvenliğe iyileştirmeler getiriyor, verimli iyileştirmeler daha iyi performans sunarken güvenlikten taviz verilmiyor.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Kırmızı Altın Renk

   Yeni Kırmızı Altın Logo zarif ve özgün, ASUSTOR NAS modelleri arasında kolay ayrım yapılmasını mümkün kılıyor.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Realtek Quad-Core İşlemci ve DDR4 RAM

   Drivestor 2 Pro ve Drivestor 4 Pro, Realtek RTD1296 1,4GHz Quad-Core 64-bit İşlemci ile donatıldı. Drivestor Pro serisiyle çoklu ortamı 4K-da dönüştürün, akışını sağlayın ve oynatın, dosyaları aktarın ve birçok görevi kolaylıkla yapın. Drivestor Pro, 2 GB-lık DDR4 belleğini kullanarak birçok görevi kolaylıkla başarır, ASUSTOR NAS üzerindeki her türlü görevin kelimenin tam anlamıyla düzgün şekilde yürütülmesini temin eder.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Verimli ve Güçlü

   Drivestor 2 Pro ve 4 Pro ASUSTOR-un şu ana kadar en yüksek değere sahip olan cihazlarıdır. Kolay kod çözen donanımıyla 10-bit 4K H.265 ortam dönüştürmesi sağlar ve videonun LooksGood-da inanılmaz bir şekilde düzgün oynatılmasını mümkün kılar.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Ortam Modu

   Drivestor 2 Pro ve 4 Pro 2 GB-lık bellekle gelir. Ortam Modu çeşitli görevler çok fazla miktarda RAM-e ihtiyaç duyduğu için RAM-in 512 MB-nı çoklu ortam görevleri için verimli bir şekilde saklayan yeni bir özelliktir. RAM-in çoklu ortam için ayrılmasıyla, video oynatma işlemi düzgün şekilde devam eder ve diğer görevler tarafından kesintiye uğratılmaz.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   2,5-Gigabit Ethernet – İki Kat Hızlı

   Drivestor 2 Pro son derece ekonomik bir ürün olmasına karşın 2,5-Gigabit Ethernete sahiptir ve benzer Gigabit sınıf cihazların performansının iki katını sunar.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Düzenli erişim RAID 1

   • 216 MB/S Okuma
   • 275 MB/S Yazma

   * Performans rakamları ASUSTOR laboratuvarında optimize edilmiş ağ ayarlarında son teknoloji istemci bilgisayarlar ile elde edilmiştir ve farklı ortamlarda farklılık gösterebilir. Sıradan masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar bu rakamları veremeyebilir.


   Basit Kurulum

   ASUSTOR’un AS33 serisi, yeni aletsiz kadroları, sabit disklerin kurulumunu basitleştirmenin bir yolu olarak sunuyor. Her bir NAS, sürücüyü kolayca takmak için desteklerle birlikte gelir. AS33 serisinde, sabit disklerin çalışırken değiştirilmesi desteklenerek, NAS-ı kapatmadan sabit diskleri kolayca değiştirebilmenizi sağlar.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Ücretsiz exFAT

   exFAT, Microsoft tarafından yapılan bir ilke değişikliği nedeniyle artık ADM 4.0-da ücretsiz olarak desteklenmektedir.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Sessiz ve Verimli

   Drivestor 2 Pro ve 4 Pro, SSD-lerle yalnızca 19 desibel ses çıkarır, bu içerik oluşturma amacıyla kayıt yaparken bile NAS-in duyulamaz olmasını sağlar.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   7/24 güvenilirlik ve dayanıklılık

   Tüm ASUSTOR NAS, 7/24 kullanıma uygundur. ASUSTOR NAS cihazları, ekstrem koşullarda dayanıklılığı test etmek için düşürme testleri ve yanma testleri gibi çok sıkı testlerden geçmiştir. Soğutma parçalarının, cihazın uzun ömürlü olmasına yardımcı olmak için ısıyı dağıtmak üzere hassas bileşenlere eklenmiştir.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Dışardan Çok Katmanlı Koruma

   ASUSTOR NAS, verilerinizi dışarıdan koruyan derinlemesine bir veri koruma planı oluşturarak veri güvenliği sağlar. Çok katmanlı bir dağıtım şemasının kullanılması, etkin ağ, sistem ve veri korumasının yapılmasına olanak tanır.

   Ağ Saldırı Koruması

   • Güvenlik Duvarı
   • ADM Koruyucusu

   Güvenli Veri Aktarımı

   • VPN bağlantısı
   • SSL sertifika bağlantısı
   • Otomatik çıkış

   Dahili Veri

   • MyArchive çevrim dışı yedekleme
   • AES-256 klasör şifreleme
   • Antivirüs yazılımı - ClamAV

   Erişim Kontrolü

   • Dosya/klasör/uygulama izolasyonu
   • 2 Adımlı Doğrulama
   • Wake-on-LAN WOL
   • Wake-on WAN WAN
   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Kapsamlı Yedekleme Çözümleri

   ASUSTOR NAS üzerinde 12 farklı yedekleme seçenekleri sağlar. Amazon S3, , Dropbox, Google Drive, OneDrive, dahil olmak üzere bulut depolama hizmetleri ile bağlanır. Ayrıca, verileriniz için uygun yedekleme sağlamak için FTP Explorer, USB harici sabit sürücü muhafazaları, harici sabit diskler ve yerel yedekleme kullanabilirsiniz. Windows, Mac veya Linux sistemler, ASUSTOR yedekleme ihtiyaçlarına uygun araçlar sağlar.

   1. Mobil verileri NAS-a aktarın

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   2. Bilgisayar verileri NAS-a aktarın

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   3. NAS yerel yedekleme

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   4. Genel bulut ve NAS veri yedekleme

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   5. NAS-tan NAS-a

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   6. Harici cihaza NAS yedekleme

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Özel MyArchive Yedekleme Teknolojisi - Sınırsız Kapasite Artırımı

   MyArchive yedekleme teknoloji NAS sabit disklerinizi çıkarılabilir depolama arşiv diskine dönüştürür. Doğrudan bir MyArchive hard diski NAS’a yerleştirin terabaytlarca yedeklerinizi erişin ve yönetin.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Web Center

   En yeni özelliğimiz olan Web Center NAS-inize düzgün ve kolay bir şekilde web sitesi kurmanızı mümkün kılar. Ev veya Ofiste barındırırak websitenizi oluşturmak ve geliştirmek için Nginx ve Apache gibi web sunucusu uygulamalarını hızlı bir şekilde kurun, bir çok farklı websitesini barındırmak için Web Center-de birden fazla websitesi portalı oluşturulabilir ve verimlilik arttırılabilir.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Fidye Yazılımlardan Koruma

   Drivestor, fidye yazılımı saldırılarına karşı korunmaya yardımcı olmak için ADM-nin en güncel sürümü ile birlikte gelir. Anlık Görüntü Merkezi ile kayıp verileri kolayca geri yüklemek için etkili anlık görüntüler sağlar. Drivestor-da bulunan diğer güvenlik özellikleri, bir veya daha fazla yedek yönetici hesabı oluşturma yeteneği, kara-beyaz listeler içeren bir ADM Defender güvenlik duvarı ve uzak saldırıları önlemek için varsayılan bağlantı noktalarını değiştirme, SSH ve Terminal-i devre dışı bırakma yeteneğidir. MyArchive soğuk depolama sabit sürücü güvenliği, AES 256bit şifreleme kullanılarak da artırılabilir.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Photo Gallery 3 + AiFoto 3.0

   Tamamı yeni olan Photo Gallery 3 ve AiFoto 3 yenilendi ve çeşitli yeni özelliklerle fotoğraf düzenlemeyi her zamankinden daha kolay hale getirdi. Fotoğraf Galerisi 3 için yeni özellikler arasında zaman çizelgeleri, akıllı albümler, ve çok daha fazlası bulunur. Fotoğrafları boyutlarının iki katına kadar kolayca bü yü tün, slayt gösterilerinde müzik çalın; performans geliştirmeleri ve özelleştirilmiş paylaşım bağlantıları daha da iyi bir fotoğraf görüntüleme ve paylaşma deneyimi sunar.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Tamamı Yeni Güncellenen EZ Sync

   ASUSTOR EZ Sync

   1. Tamamı yeni Kullanıcı Arayüzü. Basit ve kullanımı daha kolay. NAS bilgilerini hızlı bir şekilde görüntüleyin.
   2. Daha eksiksiz ayarlar - ayrıntılı klasör listeleri sunar. Bir klasörde olmayan klasörleri ve dosyaları kolayca seçin.
   3. Anormal durum bildirimleri
   4. 2 adımlı doğrulama desteği hesap güvenliğini artırır.
   5. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için NAS bağlantı ve dosya senkronizasyonu sistem kararlılığını geliştirin.
   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Bulut Yedekleme Merkezi

   Bulut Yedekleme Merkezi, Amazon S3, Backblaze B2, Microsoft Azure Blob Depolama ve Alibaba Cloud dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli kurumsal bulut hizmetleri için destek sağlar. Anlık ve zamanlanmış yedeklemelerle verilerinizi kontrol edin, verilerinizi çevrimiçi ve çevrimdışı tutan ve verilerinizi koruyan karma bir bulut oluşturmak için Bulut Yedekleme Merkezi-ni kullanın.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   DataSync Center

   DataSync Center, çoklu bulut hizmetlerini tek bir uygulamada birleştirir. Veri Merkezi, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Google Drive, Dropbox ve OneDrive-ı içerir ve çoklu hesapların yanı sıra çoklu görevleri de destekler. Anlık ve zamanlanmış yedeklemelerle verilerinizi kontrol edin, verilerinizi çevrimiçi ve çevrimdışı tutan ve verilerinizi koruyan karma bir bulut oluşturmak için Bulut Yedekleme Merkezi-ni kullanın.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   En İyi Ev Multimedya Merkezini oluşturun

   ASUSTOR NAS ile talebe bağlı eğlencenin tadını çıkarın. ASUSTOR NAS Full HD 1080p çıkışı destekler, bu da filmlerin, TV programlarının, müzik ve fotoğrafların yüksek çözünürlüklü olarak tadını çıkarmanızı sağlar. Ayrıca, ASUSTOR Uygulama Merkezi ile NAS-ınızın bilgisayar, TV ve mobil cihazlar üzerinden multimedya içerik oynatmasını sağlayan UPnP Media Server ve OwnTone gibi multimedya sunucu uygulamalarını kurabilirsiniz.

   SoundsGood + AiMusic

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Photo Gallery 3 + AiFoto 3

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   LooksGood + AiVideos

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Mobil Uygulamalar

   ASUSTOR-un seçkin Bulut bağlantı teknolojisi, dosyalara erişmek ve paylaşmak amacıyla Mobil cihazınız ile herhangi bir yerden NAS-a bağlanmasına olanak tanır. ASUSTOR mobil uygulamaları gizliliğinizi ve verilerinizi korumak amacıyla geçiş kodu kilit işlevleri sağlar. Ayrıca daha fazla güvenlik için HTTPS bağlantılarını kullanabilirsiniz.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Geniş kapsamlı Gözetleme Sistemi

   Güçlü ASUSTOR NAS bir gözetim sistemi kurmak isteyen ev ve SMB kullanıcıları için en uygun güvenilirlik sağlar. 4 adet ücretsiz kamera lisansı ile daha küçük talepleri olan kullanıcılar için son derece uygun maliyetli gözetim çözümü haline sunulmaktadır. Daha büyük talepleri olan kullanıcılar için, kamera kanal sayısını arttırmak için lisans satın alınabilir kamera bağlantısını 25 adete kadar genişletebilir. Gözetim Merkezine karşılık gelen mobil uygulamayı AiSecure kurduktan sonra, kullanıcılar herhangi bir yerden en değerli varlıklarını canlı gözetim ile kendi akıllı telefonlarında izlemeleri mümkün olacak.

   • Satın alınabilir Kamera Lisansları
   • Geniş kapsamlı Kamera Uyumluluk listesi

   5 Adım 60 Saniye
   Gözetim sisteminizi hızlıca kurun

   1. Hızlı kurulum sihirbazını başlatın
   2. Otomatik kamera arama
   3. Sadece tek bir tıklama ile kameralar ekle
   4. Video formatı yapılandırma
   5. Kayıt zamanlamasını yapılandırmak

   *25 kamera kanalına kadar destekler.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Uygulama Merkezi

   ASUSTOR NAS-ın sınırsız potansiyeli ortaya çıkarın. Satın aldığınız ASUSTOR NAS cihazı ile gelen uygulamalar sadece başlangıçtır. 200-den fazla benzersiz uygulamayı, Uygulama Merkezinden indirebilirsiniz. Kendiniz için kişiselleştirilmiş bir NAS aygıtı oluşturulurken ASUSTOR NAS cihazlarının sınırsız potansiyeli keşfedebilirsiniz.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Birinci sınıf Ürün Garantisi

   Tüm ASUSTOR NAS ürünleri 3 yıl garanti ile geliyor. ASUSTOR, satış sonrası servis ve teknik destekte en yüksek standardı sağlayan müşteri hizmetinde öncelik yapmaya devam ediyor.

   DRIVESTOR 2 Pro AS3302T

   Ürün Bilgileri
   Garanti Süresi24 Ay
   Diğer Özellikler
   Stok KoduAS3302T
   MarkaAsus
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.