• Tüm Kategoriler
  • ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II, 4xDDR4, 2x M2, HDMI, DP, Type-C, Wi-Fi 6, Bluetooth v5.2, AM4 Soket Anakart

   Görsel 1
   AtlasPuan : 3.478.235
   Fiyat:
   4.320,33 TL
   Havale / EFT:
   4.277,13 TL
   763,26 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo

   ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II AMD B550 SOKET AM4 DDR4 5100MHZ OC ANAKART ÖZELLİKLERİ

   ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100MHz OC Anakart

   ASUS ROG STRIX B550-F

   GAMING WIFI II ANAKART

    

   AMD B550?Ryzen AM4?Gaming ATX anakart, PCIe® 4.0, 12+2 Eşli Güç Aşamaları, Intel® 2.5 Gb Ethernet, WiFi 6E, İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme, Soğutma Bloğuna Sahip Çift M.2 Yuvası, SATA 6 Gbps, USB 3.2 Gen 2 ve Aura Sync RGB aydınlatma
    
   AM4 soketi: AMD Ryzen™ 3000 ve 5000 serisi, 5000 ve 4000 G-serisi masaüstü işlemciler için hazır
    
   Oyunlar için en iyi bağlantılar: PCIe® 4.0 için hazır, çift M.2 yuvası, USB 3.2 Gen 2 Type-C®, HDMI® 2.1 ve DisplayPort™ 1.2 çıkışı
    
   Akıcı ağ bağlantıları: Dahili WiFi 6E 802.11ax ve ASUS LANGuard’a sahip Intel® 2.5 Gb Ethernet
    
   Sağlam güç çözümü: ProCool güç bağlantılarına sahip 12+2 eşli güç aşamaları, çok çekirdekli işlemcileri desteklemek için yüksek kaliteli alaşım bobinler ve dayanıklı kapasitörler
    
   Tanıdık Yazılımlar: Kolay yapılandırma için kullanışlı UEFI BIOS ve ASUS AI Ağ Bağlantısı arayüzü
    
   Kolay Kurulum Dostu: Önceden Monteli Giriş/Çıkış Kalkanı I/O shield, BIOS FlashBack™, Q-LED ve SafeSlot
    
   Benzersiz Kişiselleştirme Olanakları: Bir adet RBG ve adet adreslenebilir Gen 2 RGB başlıkla birlikte ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma
    
   Oyunlar İçin Sektör Lideri Ses Özellikleri: Sürükleyici sesler için İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme, SupremeFX S1220A kodek, DTS® Sound Unbound™ ve Sonic Studio III

   ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II

   ROG Strix B550 Gaming serisi anakartlar, son nesil PCIe® 4.0, sağlam güç dağıtımı ve optimize edilmiş soğutma tasarımı sayesinde 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcilerin taleplerini karşılayarak üst düzey ROG Strix X570 Gaming serisinde bulunan bir dizi özelliği sunuyor.Zen 3 mimarisi AMD Ryzen™ CPU'ları işlemek için iyi donanımlı, sezgisel ROG yazılımı ve fütüristik bir görünüm birlikte ROG Strix B550-F Gaming WiFi II, size hayallerinizdeki oyuncu sistemi için üst düzey bir başlangıç sağlayacak.

    

   PCIE 4.0 İÇİN HAZIR

   ROG Strix B550-F Gaming WiFi II, biri maksimum depolama esnekliği ve 3.Nesil AMD Ryzen platformu aracılığıyla mevcut olan en yüksek veri hızlarını sağlamak için en son PCIe 4.0 standardını destekleyen iki adet M.2 yuvasına sahiptir. Her iki M.2 yuvası da performans artışı için tip 22110 soketi ve NVM Express® RAID'i destekler.

    

   Yeni Nesil Bağlantı Seçenekleri

   WiFi 6E
    
   Yerleşik WiFi 6E teknolojisi, 6 GHz bandında yeni mevcut radyo spektrumundan yararlanır. Yoğun kablosuz ortamlarda daha iyi performansın yanı sıra ultra yüksek kablosuz ağ hızları ve gelişmiş kapasite sunar.
    
   *WiFi 6E kullanılabilirliği ve özellikleri, yasal sınırlamalara ve 5 GHz WiFi ile birlikte var olmaya bağlıdır.

    

   Intel 2.5 Gb Ethernet

   Yerleşik 2.5G Ethernet özelliği kablosuz bağlantınızı güçlendirerek standart Ethernet bağlantılarına kıyasla 2,5 kat artış sağlıyor, daha hızlı veri aktarımını, daha akıcı ve gecikmesiz oyun deneyimini ve yüksek çözünürlüklü video yayınını mümkün kılıyor.
    

   İKİ YÖNLÜ YAPAY ZEKA GÜRÜLTÜ ENGELLEME

   Bu güçlü ASUS'a özel yardımcı program, sesleri korurken mikrofondan* ve gelen sesi azaltmak için büyük bir derin öğrenme veritabanından yararlanır . Dikkat dağıtan klavye sesleri, fare tıklamaları ve diğer ortam sesleri, oyun oynarken veya aramalar sırasında mükemmel netlikte duyabilmeniz ve duyulabilmeniz için ortadan kaldırılır.

    

   TAM PERFORMANS

   ROG Strix B550-F Gaming WiFi II, Ryzen’in çekirdeklerini beslemek için üstün güç dağıtımı, kapsamlı soğutma ve daha hızlı bellek desteği sunarak büyük liglerde oynamak için yüksek performanslı bileşenlerle sisteminizi geliştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.
    

   GÜÇ TASARIMI

   Dijital güç kontrolü ve bir dizi güç aşaması, ROG Strix B550-F Gaming WiFi II'nin en yeni AMD CPU'ları kontrol edecek güce sahip olmasını sağlar.
    

   PROCOOL GÜÇ BAĞLANTISI

   ProCool soket, PSU güç hatlarıyla temas için sıkı kurallara uyularak üretildi. Bağlantının düşük öz direnci, sıcak noktalar oluşmasını engelleyerek güvenilirliği artırıyor.

   DIGI+ GÜÇ KONTROLÜ

   ASUS DIGI+ Güç Kontrolü, dijital VRM ve DRAM Voltajı için yenilikçi bir kontrol cihazI setidir. Bu kontrolcüler, optimum sistem verimliliği, kararlılık ve performans için ultra hassas bellek ve voltaj ayarı sunar.

   EŞLİ GÜÇ AŞAMALARI

   Yüksek ve düşük taraftaki MOSFET'leri ve sürücüleri tek bir pakette birleştirmek için 12+2 güç aşaması kullanarak en yeni AMD işlemcilerin talep ettiği güç ve verimliliği sağlar.

   ALAŞIMLI BOBİN VE KAPASİTÖR

   Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üst düzey bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarından %110’a kadar daha fazla performans sağlar.

   6 KATMANLI PCB

   6 katmanlı PCB, genel sistem kararlılığını artırmak ve işlemciye daha fazla hız aşırtma alanı sağlamak için VRM'lerin etrafındaki ısıyı hızla dağıtır.

   DAHA SERİN TASARIM

   ROG Strix B550 serisi; Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma seçeneklerine sahiptir.
    

   CPU Fan Başlığı ve AIO Pompa Fanı Başlığı

   CPU soğutucuları için özel bir çift PWM/DC fan başlığı ve Bağımsız su soğutma kurulumlarına özel olarak ayrılmış PWM/DC başlığı.

   M.2 Soğutma Bloğu

   M.2 soğutma bloğu, M.2 SSD’yi optimum çalışma sıcaklığında tutarak, stabil performans vermesini ve sorunsuz çalışmasını sağlıyor.

   KASA

   4-pin PWM/DC Fan Başlığı.

   VRM Soğutma Bloğu ve Termal Dolgu

   MOS soğutucu, MOSFET'ler ve bobinler için geniş temas alanı sağlar. Yüksek kaliteli termal dolgu, ısıyı indüktör ve faz dizisinden soğutucuya aktarmaya yardımcı olur.

   AI AĞ BAĞLANTISI

   ASUS’a ait ROG GameFirst VI aracı giriş seviyesinden uzmana kadar her düzeyden kullanıcının ağ ayarlarını optimize etmesine ve akıcı çevrim içi oyun deneyimi yaşamasına yardımcı olacak şekilde tasarlandı. Bu nesildeki yeni GameFirst VI, yapay zeka destekli tanımlama ve hızlandırma teknolojisiyle daha hızlı ve daha akıllı ağ optimizasyonu sunuyor.
    

   SONİC STUDİO III

   Sonic Studio, VR başlıkları için HRFT kafayla ilgili aktarım işlevi* tabanlı sanal çevresel ses desteği sunuyor. Bu sayede sizi aksiyonun içine daha da fazla çeken sürükleyici bir ses deneyimi meydana geliyor. Kullanımı kolay Sonic Studio arayüzü ayrıca geniş EQ seçenekleri ve tek tıkla yapılan ön ayarlar sunarak kişisel tercihlerinize veya başlığınızın özelliklerine uygun ses ayarları yapmanızı sağlıyor.

   SONIC STUDIO LINK

   Yeni Sonic Studio Link şimdi tüm ses cihazlarınızda Sonic Studio efektlerini kullanma olanağı sunuyor. Sonic Studio Link düğmesine basın ve tüm ses oynatma cihazlarında efektlerin tadını çıkarın.
    

   SONIC STUDIO VIRTUAL MIXER

   Yayıncıların farklı uygulamalardaki ses giriş ve çıkışlarını birleştirmesine olanak veren bir sanal ses cihazı. Bu sanal cihaz sayesinde yayın yazılımı içinde sesinizi ve oyun içi sesleri bir araya getirebiliyorsunuz. Çeşitli ayar ve takip araçları ise daha üstün dijital kontrol sunuyor.
    

   UYGULAMALARA ÖZEL PROFİLLER

   Farklı uygulamalara özel ses ayarları atayın. Böylece yaptığınız her şey tam da dinlemek istediğiniz şekilde ayarlanır.
    

   KESİNLİKLE ROG STRIX

   ROG Strix B550-F Gaming WiFi II , göz alıcı estetiğiyle birlikte oyuncu kimliğinizi Strix ruhuyla gözler önüne seriyor. Yeni nesil çarpık ROG göz logosu ve girintili siber metin deseni Giriş/Çıkış kalkanının üzerine kazınmış. Bu yeni tasarımlar, ROG Strix'i cesurca geleceğe taşıyor ve serinin oyun köklerini açıkça yansıtıyor.

   KURULUM DOSTU

   HAZIR MONTELİ GİRİŞ/ÇIKIŞ KALKANI
    
   ROG'nin patentli şık mat siyah kaplama giriş çıkış kalkanı, anakart kurulumunu kolaylaştırmak için önceden monte ediliyor.
    

   Q-LED

   Yerleşik 4 adet LED, güç durumunun yanı sıra, işlemci, bellek, grafik kartı ya da boot cihazıyla ilgili problemleri göstererek, hız şekilde sorunu teşhis etmenizi sağlar.
    

   SAFESLOT

   Çelik kaplama ile güçlendirilen SafeSlot PCIe yuvası sayesinde anakartın ağır grafik kartlarından hasar görmesi engellenir.
    

   BIOS FLASHBACK™

   BIOS Flashback™, UEFI BIOS güncellemenin en güvenli ve kolay yolu. BIOS UEFI dosyasını FAT32 biçimli bir USB belleğe atın, USB BIOS Flashback girişine takın ve düğmeye basın. Bellek veya işlemci olmadan bile güncelleme yapabilirsiniz.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduROG-STRIX-B550-F-GAMING-WIFI-II
   MarkaAsus
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.