• Tüm Kategoriler
  • AJAX StreetSiren DoubleDeck, Kablosuz, Harici Siren, SİYAH

   Görsel 1
   AtlasPuan : 1.681.766
   Fiyat:
   2.088,93 TL
   Havale / EFT:
   2.078,49 TL
   365,70 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

   Güvenlik hizmetlerinin ücretsiz tanıtımı

   Güvenlik hizmeti sağlayıcıları, logolarını ve iletişim bilgilerini, pazarlama kanallarını genişletmek amacıyla, dış mekan sireninin ön paneline yerleştirebilirler. Böylece, binada yaşayan diğer potansiyel müşteriler, komşular ve ziyaretçilerle iletişim, kolaylaştırılmış olur.

   StreetSiren DoubleDeck

    

   Marka plakası ön yüzü

    

   Dikkat çeker

   StreetSiren DoubleDeck, olası bir alarm durumunda hırsızları savuşturmak için, 0,15 saniye gibi kısa bir sürede, güçlü bir siren sesi ve parlak bir LED ışığı yayar.

   streetsiren dd style4

   Gereksiz yere panik yaratmaz

   LED ışığın rengi ve cihazdan çıkan kısa bip sesleri, kullanıcılara, sistemin çalışır durumda olup olmadığını hatırlatır. Bu özellik sayesinde, yanlış alarm ihtimalinin önüne geçilmiş olur.

   streetsiren dd style5

   Her ortam için doğru koruma

   StreetSiren DoubleDeck, alternatif ayar modları sayesinde, son derece sessiz mekanlardan olabildiğince gürültülü üretim tesislerine kadar her yerde kullanılabilir. 85 ilâ 113 dB aralığında ayarlanabilen siren sesinin, 3 ilâ 180 saniye aralığında bir süre çalması sağlanabilir. İstenildiği takdirde, yalnızca LED göstergeyle yanıt vermeye ayarlanan cihazınızın, tamamen sessiz çalışması da sağlanabilir. AJAX uygulaması, kullanıcıların, sireni etkinleştiren dedektörleri seçmesine olanak tanır. Böylece, diğer AJAX güvenlik sistemlerinizin yaratacağı olası bir alarm durumundan, StreetSiren DobuleDeck sisteminiz asla etkilenmemiş olur. Çamaşır makineniz sızıntı yapıyor diye tüm komşuların ayağa kalkmasını istemezsiniz değil mi?

   113 dB

   Ses Seviyesi

   180 Sn.

   Alarm Uzunluğu

   streetsiren dd style6
    

   Her türlü hava koşullarına dayanıklı

   StreetSiren DoubleDeck, sıcak ve soğuk hava koşullarına ve ani gelişen sıcaklık değişimlerine karşı son derece dayanıklıdır. Hava geçirmeyecek şekilde kapatılmış gövdesi, IP54 giriş koruma seviyesine sahiptir. Dış mekan sireni, yağmura ya da yoğun kar yağışına karşı dayanıklıdır ve herhangi bir başlık ya da gölgelik olmadan, mülkiyetinizin dış cephesine güvenle monte edilebilir.

   +60°C

   Sıcağa dayanıklıdır

   −25°C

   Soğuğa dayanıklıdır

   IP54

   Korumalıdır

    
   • jeweller ikon2Kuyumcu

   Alarmlara çok kısa sürede tepki verir

   AJAX olarak, güvenlik sistemi içindeki tüm cihazların kesintisiz şekilde çalışmasını sağlamak amacıyla, Jeweller Radyo Protokolü’nü geliştirdik. Jeweller, bağlı cihazlarla iletişimi senkronize edebilmek için zaman dilimlerini, sahteciliği ortadan kaldırmak için kimlik doğrulamayı, veri sızıntılarına karşı koruma sağlamak için de şifrelemeyi kullanır. Jeweller ile cihazlar, dahili pilleri sayesinde uzun yıllar çalışabilir. StreetSiren DoubleDeck sistemi de Jeweller sayesinde, Hub çevrimdışı olsa bile, dedektör alarmlarına 0,3 saniye içinde yanıt verebilir.

   streetsiren dd style9
   1500 Metre

   'ye kadar iki yönlü iletişim

   0.3 saniye

   alarm tetiklenme hızı

   12 saniye

   ayarlanabilir ping aralığı

   Vandallara karşı kesin koruma

   Dış mekan sirenini, mülkiyetinizin dış cephesindeki 2,5 metrelik bir yüksekliğe kurmak, ideal bir seçimdir. Böylece hem net görünürlük hem de maksimum duyulabilirlik sağlanırken, davetsiz misafirlerin cihaza erişimlerinin de önüne geçilmiş olur. Oldu ya, o yüksekliğe ulaşmayı başaran birisi sireni kesmeye çalıştı diyelim. Böyle bir durumda cihazınız, mevcut durumu algılayıp yine alarm moduna geçecektir. Yani ne olursa olsun, sizin güvenliğinizi tehdit eden bir durum yaşandığında vandallar, siren sesi ile caydırılacak, alarm izleme şirketi ile birlikte kullanıcılar da, sabotaj konusunda bilgilendirilecektir.

   streetsiren dd style10

   Zahmetsiz Bakım

   Dış mekan sireni, dahili pilleri sayesinde 5 yıl boyunca kesintisiz şekilde, harici güç terminalleri sayesinde de ömür boyu çalışabilir. Pilleri isterseniz birincil güç kaynağı olarak ya da isterseniz yedek güç kaynağı olarak ayarlayabilirsiniz. Her durumda, sistem pil seviyesi % 20’ye düştüğünde, bakım zamanının geldiği size bildirilecektir.

   streetsiren dd style11

   Kolay Kurulum

   StreetSiren DoubleDeck, teknik ekibe kurulumda zaman kazandırmak için özel olarak tasarlanmıştır. QR kodu, sisteme hızlı bir şekilde eklenmeye yardımcı olur. Gerekli yapılandırmalar ve testler, uygulama içinde bulunmaktadır. SmartBracket ve dahili piller sayesinde, kurulum esnasında cihazın sökülmesine gerek yoktur. Marka plakası, bir klips aracılığıyla cihaza kolayca takılabilir. Teknik ekip, plakayı daha sağlam bir şekilde sabitlemek için isterseniz bir vida da kullanabilir.

   streetsiren dd style12
   streetsiren dd style13

   Teknik özellikler

    

   Ürün açıklaması

   Kablosuz dış mekan sireni

   Siren tipi

   Kablosuz

   Kurulum

   İç mekan / Dış mekan

   Uyumluluk

   Tüm Hub ve ReX

   Bildirim türü

    

   Ses / Işık

   Ses seviyesi

   Ayarlanabilir, 1 m mesafede 85−113 dB

   Devrede / devredışı durum göstergesi

    

   Var

   Güç kaynağı

   Pil: Dört CR123A pil, 3 V

   Şebeke kaynağı: DC 12 V ±% 20

   Pil ömrü

    

   5 yıla kadar

   Merkezi ünite ile iletişim aralığı

    

   Açık alanda 1500 m’ye kadar

   Jeweller radio teknolojisi

    

   Cihazlar arasında iki yönlü iletişim

   Çalışma frekansları – 868.0−868.6 MHz

   Kendinden ayarlı RF çıkış gücü – 25 mW’a kadar

   AES algoritmasına dayalı şifreleme ile sabotaj engelleme

   Dedektör yoklama süresi – 12−300 sn

   Diğer Özellikler
   Stok KoduAJAX-STREETSIREN-DOUBLEDECK
   MarkaAJAX
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.